Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
[wcas-search-form]

Aktuality

Rok je za mnou

Mám za sebou první rok svého působení na trzích. Vůbec jsem nečekala, že si to budu takto užívat. A to především díky vám a vašim krásným reakcím. Moc děkuji! A nyní mě čeká splnit závazek- doplnit e-shop. Hurá do práce!

Velikonoce se blíží!

Vánoce pomalu skončily a my se pilně připravujeme na další svátek, a to ten velikonoční. O kraslicích se nám i zdá. Doufáme, že se Vám naše nové kobaltové motivy budou líbit.

Vánoce se blíží!

Naše dílna je nyní zavalena baňkami. Krom našich stálic máme i novinky (Erupce) a další chystáme. Nadělte svým blízkým pod stromeček tento originální dárek, který jim vás každý rok připomene.

Mint Market Litomyšl

O víkendu jsme si vyzkoušeli náš první Mint market. Máme nové zkušenosti. Všem moc děkujeme za podporu!

Nová CUKRLE na letní dny!

S létem přichází i nová inspirace a barevná nálada. Porcelánová CUKRLE tak vstoupila do nových vztahů s charizmatickými bužírkami a elegantní mosazí. Hodí se k mikině, svetru i saku. Stačí si jen vybrat tu správnou barvu!

Kraslice

Ač to budou trochu jiné Velikonoce, budeme rádi, když si je zpříjemníte našimi kraslicemi v různých barvách a dekorech. Výběr naleznete v e-shopu/na víc.

Je to tady!

Konečně! Po 4 dlouhých letech sbírání odvahy a experimentování v našem ateliéru je to tady. Máme svůj web! Máme svůj e-shop. Je to obrovský závazek dál objevovat a učit se novým věcem (těm hliněným i těm papírovým). V krátkosti bych představila náš autorský tým. Jeden pár rukou patří mně, ten druhý je tak čtvrtinový, ale […]

Vánoční ozdoby

Vánoce se už blíží, i my jsme se na ně snažili trochu nachystat. V našem ateliéru tak vznikly porcelánové vánoční ozdoby na stromeček. Jedny jsou zdobené kobaltem, další kobaltem a zlatem a třetí sérii tvoří mačkaný porcelán. Tak pojďte nakouknout!

Šperk

Naše hlavní zaměření je tvorba porcelánového šperku. Inspiraci hledáme všude kolem nás. V běžném životě, v přírodě, prostě ve všem, co nás obklopuje. Šperky jsou doplněny kvalitními materiály (chirurgická ocel, textil, zdobení zlatem), neboť na kvalitě nám záleží. V budoucnu bychom se rádi věnovali také výrobě talířů, šálků a misek....a mnoho dalšího, ale vše má […]

Adresa

Dagmar Rýdlová
Olomoucká 48
Prostějov
796 01

IČO: 06726020
Foto: Lihn Art foto
Design: Markéta Rosendorfová
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram